Jiří Hlavenka vstupuje do brněnské firmy xBizon

Jiří Hlavenka se rozhodl majetkově vstoupit do společnosti xBizon. Autor mnoha odborných knih a specialista na informační technologie se v mladé brněnské firmě hodlá věnovat převážně strategickému rozvoji.

Jiří Hlavenka vstupuje do brněnské firmy xBizon


Společnost xBizon se specializuje na unikátní internetové projekty, z nichž nejúspěšnějším je v současné době magazín o úsporách energií Nazeleno.cz.

Jiří Hlavenka působí v oblasti internetu a informačních technologií více než dvacet let. Jedním z jeho nejúspěšnějších projektů byl první internetový obchod na tuzemském trhu s názvem Vltava.cz. Ve společnosti xBizon hodlá využít své bohaté zkušenosti a četné kontakty, a pomoci tím dynamické perspektivní firmě k rychlejšímu růstu.

Společnost xBizon v současnosti provozuje pět webových portálů, z nichž tři jsou zaměřeny na služby pro internetové prodejce. Magazín Netshopper.cz atraktivním způsobem překládá informace z oblasti online obchodování, projekt Kramky.cz přináší platformu internetového obchodování a trojici doplňuje nezávislá databáze dárků Darkoviny.cz. Společnost navíc provozuje další dva webové magazíny. Zatímco projekt Napalubu.cz je určený milovníkům plavby po moři, magazín Nazeleno.cz čtenářům radí, jak na úspory energií a zdravý životní styl.

Komentáře