JKR představuje Byznys BI pro výrobu

Business intelligence analytiku pro výrobní podniky přidala do informačních systémů Byznys ERP společnost JKR.

JKR představuje Byznys BI pro výrobu


Podnikový informační systém Byznys ERP již řadu let obsahuje nadstavbový modul Byznys BI. Podle tiskového prohlášení je vhodný pro přístup managementu k přesným informacím, přičemž jeho výhodou jsou dynamické výstupy a rychlost při zpracování velkého množství dat. Včasné a přesné informace lze využívat k rychlé reakci na změny vývoje obchodních aktivit. V rámci modulu Byznys BI jsou předpřipraveny analýzy pro oblasti fakturace, skladu, pokladny, účetnictví a mezd.

Novinkou na českém trhu je business intelligence řešení připravené na míru výrobním podnikům – Byznys BI pro výrobu. Pomocí business intelligence pro výrobní organizace lze například provádět vyhodnocení sledovaných ukazatelů a detailní analýzu u vybraných zakázek, získat celkový přehled vyhodnocení zakázek v čase, analyzovat nárůstové a denní pracnosti a vyhodnocovat vybrané ukazatele v průběhu času.

„BI analýzy byly dříve určené především pro vyšší management velkých korporací. Díky moderním technologiím mohou BI nově využít i střední a menší společnosti a všichni jejich řídící pracovníci,“ popisuje Jiří Rákosník, obchodní ředitel JKR.

Byznys BI pro výrobu nabízí výrobním organizacím:

•    Vyhodnocení sledovaných ukazatelů a detailní analýzu u vybraných zakázek,
•    Celkový přehled vyhodnocení zakázek v čase,
•    Analýzu nárůstové a denní pracnosti,
•    Vyhodnocení ukazatelů v průběhu času,
•    Integraci dat z různých zdrojů a přenos do Excelu.Úvodní foto: © Tobias Marx - Fotolia.com
Komentáře