Joachim Meyer je novým ředitelem business centra BASF pro oblast střední Evropy

Novým ředitelem business centra pro střední Evropu společnosti BASF s ústředím ve Vídni se stal s účinností od 1. května Joachim Meyer.

Joachim Meyer je novým ředitelem business centra BASF pro oblast střední Evropy


Meyer bude působit na pozici Senior Vice President, kde vystřídal Herberta Frankensteina, který koncem dubna odešel do důchodu. Meyer dříve pracoval v evropské organizaci BASF SE v Ludwigshafenu. V minulosti působil na různých postech ve výzkumu a v obchodním oddělení čistých chemikálií, pro něž pracoval v Ludwigshafenu a Soulu. Meyer se podle svých slov těší na nové výzvy v oblasti střední Evropy a v souvislosti se svou novou pozicí uvádí: “Business Centrum pro střední Evropu nabízí širokou škálu zajímavých příležitostí k dalšímu rozšíření působnosti společnosti BASF na trhu. Očekávám také, že v budoucnu budeme těžit z tempa růstu středoevropských zemí.


Business Center Europe Central zahrnuje 15 středoevropských zemí a slouží jako servisní platforma společnostem, jež jsou součástí BASF Group ve střední Evropě, a dále oddělením obchodu, financí, lidských zdrojů, komunikace, nákupu, ale i životního prostředí a zdraví a bezpečnosti.

Komentáře