Veletrh pracovních příležitostí JobFair MSV 2012 se koná již zítra

Druhý ročník veletrhu pracovních příležitostí JobFair MSV se pomalu blíží.

Veletrh pracovních příležitostí JobFair MSV 2012 se koná již zítra


Letos se objeví na Výstavišti 17 vystavovatelů a veletrh letos nebude jen a pouze o hledání pracovních příležitostí. Důležité je také získat know-how o tom, jak přijít na pracovní pohovor, či jakou pozici si vůbec vybrat. Veletrh začne 13.9. v 9:00 a brány budou otevřeny až do 18:00.

V průběhu veletrhu čeká návštěvníky i zajímavý doprovodný program. V 10:00 představí Pracovní portál Profesia.cz informace o vývoji mezd a zaměstnanosti ve strojírenství. Ve čtvrt na dvanáct si slovo vezme Vladimír Šandera a představí projekt Na Klik. Technici této společnosti se vzdáleně připojí na Váš počítač, vyřeší Váš problém, ale Vy si zatím můžete zajít na kafíčko, vyvenčit psa, či dělat domácí úkoly s dětmi. Tato služba je navíc mezinárodní, spolupracovníci Vladimíra Šandery už přeneseně totiž řešili problémy hned v šesti zemích světa.

Sdílení videí, to už dávno není jen YouTube. A proto v 11:30 dostane slovo David Spáčil, který představí sociální síť pro nezávislé filmaře a režiséry, Videoflot. Ten slouží nejen, ke sdílení videí, ale funguje také jako server pracovních nabídek, takže zde filmař může najít jak osoby pro štáb, tak samotnou práci. Zaposlouchejte se do nového a dynamického oboru!

Proto, abyste uspěli na pohovoru poradí Pracovní portál Profesia.cz se svou přednáškou – Jak nepokazit pohovor! Protože pohovor, to není jen dvacet minut v místnosti s manažery společnosti.Více informací, fotky, rozhovory a novinky o veletrhu JobFair MSV 2012 najdete na www.jobfairmsv.cz.


Úvodní foto: © branex - Fotolia.com
Komentáře