Joe Baguley se stal ředitelem cloudových technologií VMware pro region EMEA

Společnost VMware jmenovala Joea Baguleyho na novou pozici ředitele cloudových technologií v regionu EMEA (Evropa, Střední východ a Afrika).

Joe Baguley se stal ředitelem cloudových technologií VMware pro region EMEA


Joe Baguley bude spolupracovat na rozvoji strategie společnosti a řídit komunikaci se zákazníky i partnery VMware. Vzhledem k jeho dosavadním odborným zkušenostem bude kromě toho také napomáhat v poradenství zákazníkům ve snižování nákladů či správném výběru a podpoře služeb, které by odpovídaly jejich potřebám.

Joe Baguley, ředitel cloudových technologií ve VMware, uvedl: „Z nové pozice ve VMware mohu předávat partnerům i zákazníkům informace, jakým způsobem může být technologie cloudu využita v širším IT prostředí. Nacházíme se nyní v klíčovém okamžiku světa IT technologií, kdy celá řada společností plánuje svůj přechod ke cloudu, a já věřím, že právě VMware je může nejlépe podpořit. Těším se též na možnost pomoci našim zákazníkům s využitím cloudu pro skutečné zvýšení efektivity jejich podnikání a informovat je o našich výzkumných a rozvojových aktivitách.“

Joe Baguley přichází do VMware po desetiletém působení v Quest Software, kde na pozici technického ředitele EMEA vedl firemní strategii této společnosti. Joe je uznávanou osobností v rámci evropské cloudové komunity a renomovaný řečník odborných konferencí. Kromě toho je Joe také členem skupiny Industry Expert Group v rámci iniciativy SIENA a je také zakládajícím členem Data Centre Specialist Group v British Computer Society, která napomáhá utvářet evropský kód pro řízení datových center.

Joe Baguley bude ve své nové funkci působit ve Frimley ve Velké Británii. Jeho kompetence však sahají nejen napříč Evropou, ale také na Středním východě a v Africe.

Komentáře