John Giamatteo se stává novým provozním ředitelem AVG Technologies

AVG Technologies oznamuje, že se novým provozním ředitelem s okamžitou platností stává John Giamatteo, který bude přímo odpovědný výkonnému řediteli JR Smithovi.

John Giamatteo se stává novým provozním ředitelem AVG Technologies


John Giamatteo John Giamatteo bude dohlížet na celosvětovou organizaci společnosti a její operace v době, kdy AVG expanduje na nové trhy a další technologické platformy.

Giamatteo je podle AVG znalcem světových technologií, který přináší více než 23 let zkušeností z oblasti financí, operací a strategického řízení ve veřejných společnostech a ve vedení multimiliardových obchodů.

Pan Giamatteo byl naposledy provozním ředitelem v Solera Holdings Inc. Před Solerou byl od června 2005 do dubna 2010 na různých vedoucích manažerských pozicích, včetně pozice provozního ředitele, v RealNetworks, společnosti, která poskytuje služby v oblasti digitální zábavy. Tato společnost zavedla tzv. streamování médií, neustále vyvíjí inovativní aplikace a služby pro digitální média.

Od ledna 1988 do června 2005 pracoval pan Giamatteo v Nortel Networks Ltd. na různých manažerských pozicích včetně funkce prezidenta/CEO asijsko-pacifické divize Nortel (od ledna 2003). Byl zodpovědný za celý P&L management této divize a za obchody Nortelu v Asii a Tichomoří. Pan Giamatteo má bakalářský titul z účetnictví a MBA ze St. John‘s University.

"Těším se, že budu moci poskytnout cenný strategický pohled na věc a operační vedení," uvedl Giamatteo.

Komentáře