Jozef Klein předsedou představenstva Asseco Czech Republic

V předchozích dnech došlo k důležité personální změně ve vedení a statutárních orgánech Asseco Czech Republic. Novým předsedou představenstva se stal Jozef Klein, který je zároveň předsedou představenstva Asseco Slovakia a prezidentem regionálního uskupení Asseco Central Europe.

Jozef Klein předsedou  představenstva Asseco Czech Republic


Jozef Klein přešel do této exekutivní pozice v souvislosti s harmonizačním procesem v Asseco Central Europe. Předtím zastával pozici předsedy dozorčí rady Asseco Czech Republic. Novým předsedou dozorčí rady se tak stal Adam Góral, který je spolu s Jozefem Kleinem zakladatelem mezinárodní skupiny Asseco, v současné době páté největší IT skupiny v Evropě.

Odstupující předseda představenstva Jan Přerovský k tomu dodává: „Jozef Klein mě střídá v pozici předsedy představenstva, kterou jsem zastával od srpna 2007. Pro mě se tím uzavírá jedna životní etapa, na kterou budu rád vzpomínat. Ze společnosti odcházím k 31. lednu 2010, ale v průběhu února budu ještě úzce spolupracovat s Jozefem Kleinem na předání agendy a zabezpečení kontinuity již běžících projektů.“

Jednou z hlavních priorit Jozefa Kleina v nové pozici bude úspěšné dokončení integračních aktivit v Asseco Central Europe, jejichž cílem je sjednocení manažerských a statutárních struktur, rozšíření nabídky produktů a služeb, resp. výrazné posílení spolupráce v rámci obchodu.

Jozef Klein, nový předseda představenstva Asseco Czech Republic to komentuje slovy: „Chtěl bych poděkovat Janu Přerovskému za všechno, co pro Asseco Czech Republic, resp. Asseco Central Europe vykonal. Jsem připraven navázat na pozitivní změny, kterých se mu podařilo dosáhnout a pokračovat tak v úspěšné realizaci strategie naší skupiny ve střední Evropě.“

Komentáře