K2 atmitec představuje ERP řešení pro webové prohlížeče

Ve dnech 12. - 13. října 2011 se v kongresovém sálu a přilehlých salóncích hotelu Holiday Inn Brno uskutečnil pravidelný workshop společnosti K2 atmitec.

K2 atmitec představuje ERP řešení pro webové prohlížeče


Během dvou dnů byly na K2 workshopu představeny hned dvě nové verze Informačního systému K2 – novými funkcemi nabitá verze 3.133 a verze určená pro webové prohlížeče 4WEB – a také novinky v oblasti cloud computingu, virtualizace, zálohování či systémové integrace.

Novinkou letošního K2 workshopu bylo představení nové generace Informačního systému K2 s přívlastkem 4WEB, která je určena pro internetové prohlížeče. Uživatelé Informačního systému K2 tak již nebudou vázáni na svou kancelář či notebook, ale mohou se k důležitým datům dostat z jakéhokoli počítače na světě. Vše, co k tomu potřebují, je připojení k internetu a internetový prohlížeč. Přímo na workshopu byla naživo představena první část, a sice CRM řešení. Ostatní části systému budou následovat dle požadavků a potřeb zákazníků.

Novinky společnost K2 atmitec připravila také pro aktuální třetí generaci Informačního systému K2. Do nové verze 3.133 byly zapracovány především požadavky stávajících zákazníků získané z celoročních akcí či osobních setkání, přičemž byly dokončeny také některé novinky, na kterých se pracovalo i několik let. Nejvýznamněji se změny dotkly plánování výroby a práce s hlavní knihou, adresami či dokumenty, zcela novými funkcemi pak jsou například zpracování obchodních balíků či tvorba automatických sestav.

Na dopolední konferenční část, která byla společná pro všechny účastníky, pak odpoledne navázala část workshopová. V tematických salóncích byly návštěvníkům dle zájmu podrobněji a naživo představeny novinky ve výrobních, ekonomických či hardwarových řešeních. S velkým ohlasem se setkal právě hardwarový salónek, ve kterém byly prezentovány postupy a nástroje v oblasti cloud cumputingu, zálohování či virtualizace. V rámci čtvrtého salónku si pak mohli uživatelé na vlastní kliky vyzkoušet čtvrtou generaci Informačního systému K2 4WEB.

Sedmého K2 workshopu se ve dvou dnech zúčastnilo dvě stě lidí ze stovky společností, pro které bylo připraveno více než dvacet teoretických i praktických přednášek. Mezi vystupujícími byli nejen odborníci z řad společnosti K2 atmitec, ale také z řad jejích obchodních partnerů, kteří mohli ostatním účastníkům předat důležité a zajímavé dojmy přímo z provozu.


Úvodní foto: © senticus - Fotolia.com
Komentáře