K2 atmitec přináší IS K2 ve verzi pro mobilní zařízení

Po spuštění webového klienta Informačního systému K2 - IS K2 4WEB, který byl představen na podzim loňského roku, chystá společnost K2 atmitec uvést na trh další významnou inovaci svého produktu. Konkrétně se jedná o řešení zmíněného ERP systému pro mobilní technologie.

K2 atmitec přináší IS K2 ve verzi pro mobilní zařízení


„Vývoj a přizpůsobení některých funkcí IS K2 mobilním zařízením je jen dalším logickým krokem, který reflektuje trendy a potřeby dnešní doby. Chytré telefony se spolu s tablety stávají běžnou součástí nejen soukromé, ale i korporátní sféry. Prioritou současného vrcholového managementu je především snadný a rychlý přístup ke klíčovým informacím, možnost pružně reagovat na potřeby trhu a schopnost úspěšně čelit nátlaku konkurence,“ říká Petr Schaffartzik, ředitel vývojového oddělení K2 atmitec.

První z řady funkcionalit IS K2 pro mobilní zařízení jsou notifikace, tedy systém upozornění na uživatelem definované akce. Uživatelé si v rámci notifikace mohou zaregistrovat zařízení, kde chtějí mít tuto funkci aktivní (plný klient, mobilní zařízení, webový klient nebo e-mail), a následně si vybrat z vyjmenovaného typu akcí ty, které jsou pro ně podstatné (potvrzení, vytvoření, storno atd.). U mobilních zařízení je používána notifikace typu push, kdy je informace o změně zasílána automaticky. Na základě požadavků a potřeb stávajících klientů chystá vývojový tým K2 atmitec Informační systém K2 pro telefony a tablety s operačním systémem Windows Phone a operačním systémem Android.

„Další část systému, která bude kompatibilní s mobilním zařízením, se chystá na podzim letošního roku a jedná se o oblast CRM. Modul CRM zahrnuje funkce z knihy Partnerů, Kontaktních osob, Aktivit, Kampaní, Příležitostí atd., díky nimž může například obchodní zástupce ihned po schůzce vytvořit záznam o návštěvě, evidovat obchodní příležitost, naplánovat další úkoly či založit nové kontaktní osoby,“ dodává Pavel Motan, obchodní ředitel K2 atmitec.
Úvodní foto: © Scanrail - Fotolia.com
Komentáře