K2 atmitec syst se přejmenoval na Flores

Společnost K2 atmitec syst, která se zabývá implementací a vývojem firemních softwarových řešení a hardwarovými technologiemi, změnila po sedmnácti letech od svého založení jméno na Flores. Společně s názvem se mění i firemní identita společnosti.

K2 atmitec syst se přejmenoval na Flores


Tuzemský distributor podnikového informačního systému K2 se nyní intenzivně zabývá vývojem vlastního ERP systému, který svým zákazníkům začne implementovat již v srpnu roku 2011.

„Tento systém bude generačně úplně nový, bude velice přívětivý k uživatelům, praktický v používání a odpovídající nejvyšším ICT standardům. Přivítali jsme iniciativu nově vzniklého sdružení uživatelů informačního systému K2, od jehož členů očekáváme konstruktivní podněty pro vylepšení nového systému a okamžitou zpětnou vazbu na postupně vyvíjené části tohoto systému. Již od návrhu základní architektury vycházíme ze souhrnu požadavků našich zákazníků, abychom zajistili, že systém bude plně vyhovovat jejich potřebám,“ uvedl ředitel společnosti Flores Jan Mošovský.

Průběžně Flores přichází na trh s dílčími a nadstavbovými moduly, a nadále poskytuje svým klientům servis jejich nynějšího informačního systému i hardwarových technologií. Mezi produkty společnosti Flores patří i portálová řešení, které firma představí svým zákazníkům na semináři 10. listopadu 2009 v pražském Hotelu Step.

Společně s názvem pražského Flores se mění i jména firem, v nichž má většinové podíly. Jednotlivé společnosti tedy změní jména na Flores Brno (dříve K2 atmitec Brno), Flores SK (dříve K2 atmitec Bratislava), Flores IT (dříve K2 atmitec KV). Pražská společnost Flores se k 1. listopadu zároveň stěhuje do nových prostor na adrese U Ladronky 7, Praha 6.

Komentáře