Kapsch BusinessCom hlásí nového šéfa oddělení servisních služeb Dell

V nově přeskupené struktuře Operations společnosti Kapsch BusinessCom povede Miloš Pravda, který v lednu nastoupil na pozici Field Operations Manager, oddělení zodpovědné za servisní služby Dell.

Kapsch BusinessCom hlásí nového šéfa oddělení servisních služeb Dell


Pravda bude odpovědný za realizaci schválených záměrů a plánů pro oddělení Operations - Dell a tvorbu jeho celkové strategie v rámci kompletního geografického pokrytí ČR. Oddělení Operations - Dell vzniklo spojením servisních služeb společnosti Kapsch BusinesCom pro produkty Dell, HelpDesku a jednotky Servers & Storages.

Kariéra Miloše Pravdy je od začátku spjata se servisem zařízení značky Dell. Věnoval se mu od roku 1994 v technickém oddělení firmy Getronics Services. O dva roky později se tamtéž stal vedoucím servisního týmu pro notebooky Dell. Kromě toho ve stejné společnosti zastával i funkce FTF Coordinator a Service Level Manager, což zahrnovalo mapování servisní činnosti organizace včetně logistiky a technické podpory poboček v České a Slovenské republice. Od roku 2007 působil Pravda ve firmě BancTec ČR jako Operations Director, kde měl na starost kompletní řízení a správu české entity. Společnost BancTec Europe byla vlivem fúze převedena pod nadnárodní korporaci Worldwide TechServices, kde Pravda setrval na stejné pozici až do roku 2012.


Úvodní foto: © vichie81 - Fotolia.com
Komentáře