Kapsch dokončil projekt IP telefonie pro Vrchní soud a Vrchní státní zastupitelství

Kapsch dokončil projekt IP telefonie pro Vrchní soud a Vrchní státní zastupitelství


Kapsch realizoval transformaci telefonní sítě Vrchního soudu a Vrchního státního zastupitelství v Praze z tradičního telefonního systému na IP telefonní systém na bázi produktů Cisco.

V rámci projektu došlo k rekonstrukci datové sítě tak, aby splňovala požadavky na redundantní datový provoz obou institucí a podporovala IP telefonii a nové aplikace, jako jsou nahrávání hovorů, integrace telefonních služeb s aplikacemi na bázi produktů MS Office a spojovatelská pracoviště na PC. Jednou z aplikací je i zobrazování provolané částky v průběhu telefonního hovoru na displejích IP telefonních přístrojů.

Komplexní transformace zastaralé telefonní a datové sítě, která podporuje v současné době více než 400 telefonů a 500 datových portů, proběhla za plného provozu s plynulým přechodem na IP telefonní řešení, včetně přechodu na nové hlasové propojení s operátorem.

Kapsch poskytuje pro Vrchní soud i Vrchní státní zastupitelství plnou servisní podporu, včetně školení technického týmu a koncových uživatelů systému. Na projektu spolupracoval Kapsch se společnostmi Cisco, Alef0, Ateco a Zoom International.

Komentáře