Jaká byla Karat Konference 2012?

V kongresovém centru hotelu Holliday Inn Brno proběhlo ve čtvrtek 20. 9. 2012 tradiční setkání uživatelů informačního systému Karat.

Jaká byla Karat Konference 2012?


Konference se konala za účasti vybraných expertů z oblasti IT, jejichž cílem bylo představit novou verzi systému Karat a také směr, kterým se bude ubírat jeho vývoj v nadcházejících letech. Karat konference 2012Letošního setkání se zúčastnilo více než 200 uživatelů.

Na konferenci byly jako součásti informačního systému Karat představeny i novinky z oblasti DMS (Document Management System), SMS komunikace a Business Intelligence.

„V současné tržní situaci si mnozí naši zákazníci uvědomují, že právě informační systém je jedním z hlavních nositelů přidané hodnoty celé společnosti a napomáhá zajištění konkurenceschopnosti na dnešním trhu. Z osobních rozhovorů s mnohými zákazníky mám potvrzeno, že účast na konferenci považují za přínosnou a kladně také hodnotí tematický obsah celé konference,“ řekl Marcel Herman, service & customer care director.Úvodní foto: © Sergej Khackimullin - Fotolia.com
Komentáře