Kaspersky Lab posiluje přítomnost v Česku, novým ředitelem jmenovala Andise Šteinmanise

Společnost Kaspersky Lab jmenovala nového ředitele pro Českou republiku. Stal se jím Andis Šteinmanis, dosavadní šéf Kaspersky Lab pro Pobaltí.

Kaspersky Lab posiluje přítomnost v Česku, novým ředitelem jmenovala Andise Šteinmanise


Nového ředitele představí společnost příští týden v Praze. Úkolem manažera bude posílit pozici Kaspersky Lab na českém trhu. Kromě řízení aktivit v České republice a Pobaltí bude mít Šteinmanis na starosti také Slovensko a Maďarsko.

„Česká republika je pro společnost Kaspersky Lab velmi důležitým trhem. Kromě spotřebitelského trhu se hodláme zaměřovat také na podnikové zákazníky. Rádi bychom například zvýšili podíl v segmentu malých a středních podniků. Na vaši zemi mám ze svého minulého působení v Praze velmi dobré vzpomínky, takže se na práci v Česku velmi těším,” uvedl Andis Šteinmanis.

Andis Šteinmanis vystudoval výpočetní systémy na Technické univerzitě v Rize. Po dokončení studia pracoval sedm let ve společnosti IBM především na obchodních pozicích. Přechodně působil také jako ředitel softwarové divize IBM Česká republika. Zkušenosti sbíral Šteinmanis rovněž ve společnosti Misys Banking Systems a následně jako IT Systems Development Manager u Lotyšských drah. Pro společnost Kaspersky Lab pracuje od roku 2010.


Úvodní foto: © Sergej Khackimullin - Fotolia.com
Komentáře