Oracle Day 2012 proběhne 6. listopadu

Konference Oracle Day 2012 v Praze představí trendy v oblasti podnikového IT.

Oracle Day 2012 proběhne 6. listopadu


Oracle Day 2012, tradiční setkání odborníků, zákazníků a partnerů Oracle, letos proběhne 6. listopadu v pražském hotelu Clarion Congress Hotel Prague. Účastníci budou mít možnost seznámit se s aktuálními novinkami a trendy v oblasti podnikového softwaru a hardwaru včetně oznámení z konference Oracle OpenWorld, která se konala v září v americkém San Francisku.

Na konferenci Oracle Day 2012 se návštěvníci dozvědí, jak Oracle zjednodušuje IT řešení spojením hardwaru a softwaru a nasazením nových technologií. Získají také více informací o cloudu, zpracování rozsáhlých dat, sociálních a mobilních řešeních. Budou mít možnost vyslechnout si příběhy zákazníků Oracle o transformaci jejich podnikání. Důležitým atributem bude také možnost setkat se s odborníky Oracle a sledovat ukázky nových produktů.

Úvodní přednášku s tématem „Your Vision Engineered“, bude mít Andrew Sutherland, Senior Vice President společnosti Oracle. Po něm vystoupí Evžen Pavlovský ze společnosti Intel, který se zaměří na datová centra. Blok hlavních přednášek zakončí Jaroslav Blažek ze společnosti Accenture, jenž se bude věnovat přínosům spolupráce Oracle a Accenture. Následně se přednášky rozčlení do čtyř tématických bloků zaměřených na Big Data, datová centra, cloud a podnikové aplikace.


Úvodní foto: © Butch - Fotolia.com
Komentáře