KCT Data nabízí elektronické výplatní pásky pro SAP

Společnost KCT Data přichází s novým řešením, pomocí něhož je možné zaměstnancům posílat výplatní pásky ze SAP přímo do jejich e-mailových schránek.

KCT Data nabízí elektronické výplatní pásky pro SAP


Celé řešení je zahrnuto v jedné SAP transakci, která spouští report se standardními komfortními vlastnostmi (možnosti výběru, možnosti přednastavených variant apod.). Důvěrnost informací je v tomto případě údajně mnohem vyšší než při předávání klasické výplatní pásky, kdy může dojít k různým omylům, předání jiné osobě, zapomenutí pásky na stole a podobně.

Funkčnost řešení navíc není ohrožena novými verzemi podnikového systému, protože vše probíhá bez jakýchkoli úprav ve standardu SAP. Odeslané výplatní pásky se dají v SAP standardně ukládat a později dohledat. K libovolné skupině e-mailů s výplatními páskami můžete připojit i aktuální sdělení zaměstnancům. Výhodou elektronických výplatních pásek je podle tiskového oznámení také to, že je můžete zasílat zaměstnancům, kteří na pracovišti nemají svůj počítač nebo nejsou fyzicky přítomni, pokud uvedou svou soukromou e-mailovou adresu.


Úvodní foto: © Suprijono Suharjoto - Fotolia.com
Komentáře