Kerio Workspace ve své nové verzi představuje Multi-Touch uživatelské rozhraní pro mobilní zařízení

Společnost Kerio Technologies oznámila vydání nové verze svého nástroje pro online sdílení souborů a obsahu, Kerio Workspace 1.1.

Kerio Workspace ve své nové verzi představuje Multi-Touch uživatelské rozhraní pro mobilní zařízení


Nová verze Kerio Workspace přináší dotykové mobilní rozhraní pro iPhone, BlackBerry a chytré telefony platformy Android. Uživatelé nyní mohou prohlížet Kerio Workspace v nativním prostředí mobilní webové aplikace, která stránky zobrazuje v uspořádání a barvách, ve kterých byly vytvořeny. Intuitivní je také navigování mezi stránkami a zobrazování Novinek.

„Online spolupráce a sdílení dokumentů nyní překročily hranice běžného PC,“ uvedl Scott Schreiman, CEO Kerio Technologies. „Chytré telefony a tablety změnily způsob, jakým přijímáme informace a spolupracujeme s kolegy. Kerio Workspace 1.1 přináší do mobilních telefonů novou úroveň přístupu k firemním zdrojům, které až do nedávna seděly uzavřené ve firemním intranetu.“

Design Kerio Workspace umožňuje uživatelům vytvářet stránky pro sdílení dokumentů, textu, multimedií a dalšího obsahu. Od uvedení produktu na trh před šesti měsíci si více než 300 společností představujících 10 000 uživatelů zakoupilo Kerio Workspace a nyní spolupracují prostřednictvím webového rozhraní, kde všichni členové oddělení nebo týmu mohou komentovat i schvalovat vytvořený obsah.

Podobně jako sociální sítě nabízí Kerio Workspace systém novinek, který každému uživateli umožňuje informovat ostatní kolegy o všech změnách, které právě učinil. Novinky se zobrazují na úvodní stránce uživatelského webového rozhraní a volitelně mohou být také zasílány e-mailem.

Mezi nové vlastnosti verze 1.1 patří:

•    nové mobilní rozhraní pro smartphony
•    přetahování souborů (Drag and Drop) do stránky
•    podpora uživatelských skupin
•    duplikování stránek
•    instalační balíček RPM a VMware Virtual Appliance
•    režim správy obsahu

Kerio Workspace umožňuje nasazení na serveru v sídle společnosti, nebo jako hostované řešení umístěné v cloudu prostřednictvím partnerů Kerio. Produkt je dostupný v 16 jazycích. Více informací najdete na: www.kerio.cz/cz/workspace

Komentáře