Kingston Technology představuje první USB flash disk na světě s kapacitou 256 GB

Kingston Technology Europe oznámila uvedení prvního USB flash disku na světě s kapacitou 256 GB – jedná se o disk Kingston Technology DataTraveler 300.

Kingston Technology představuje první USB flash disk na světě s kapacitou 256 GB


Model Kingston DataTraveler 300 umožňuje uživatelům u sebe nosit celý svůj digitální svět, od tisíců souborů s fotografiemi až po celé databáze dokumentů. Dalším přínosem pro uživatele jsou rovněž vysoké rychlosti přenosu dat a možnost chránit svá data pomocí hesla.

USB flash disk Kingston DataTraveler 300 je ideální volbou pro uživatele netbooků, kteří chtějí rozšířit omezené kapacity svých zařízení. Mohou jej rovněž využít obchodní spotřebitelé pracující s objemnými databázemi nebo dokonce designéři nebo projektanti, kteří potřebují přenášet značně velké grafické soubory z jednoho místa na jiné.

USB disk Kingston DataTraveler 300 se vyznačuje štíhlým designem a konstrukcí bez krytky konektoru, jež USB konektor chrání, když se disk nepoužívá, a disk navíc podporuje funkci ReadyBoost operačního systému Windows. Disk Kingston DataTraveler 300 je k dispozici pouze s kapacitou 256 GB a vztahuje se na něj pětiletá záruka a nepřetržitá technická podpora zákazníků. Tento model řady Kingston DataTraveler se bude dodávat pouze na objednávku - zákazníci, kteří si jej budou chtít zakoupit, mohou objednávky podávat u velkého množství prodejců a internetových obchodů.

 

Komentáře