Kingston uvedl nejrychlejší paměť na světě

Společnost Kingston Technology Europe oznámila, že vyvinula nejrychlejší paměť s certifikací společnosti Intel na světě.

Kingston uvedl nejrychlejší paměť na světě


Dvoukanálová paměťová sada Kingston HyperX DDR3 s taktem 2400 MHz získala certifikaci XMP společnosti Intel pro platformu Core i7.

Paměťová sada Kingston na kmitočtu 2400 MHz pracuje s časováním 9-11-9-27-2 při napájení 1,65 voltu a byla vyvinuta pro počítačové nadšence, hráče a všechny ostatní, kdo požadují od svého počítače nejvyšší výkonnost a chtějí prozkoumat nové hranice možností pamětí. Stejně jako je tomu u všech pamětí společnosti Kingston Technology, byla sada s taktem 2400 MHz vytvořena s využitím nejdokonalejších konstrukčních principů a musela splnit vysoké standardy na kvalitu OEM výroby a projít rozsáhlými testy, aby mohla získat certifikaci XMP společnosti Intel. Paměť byla velmi úspěšně testována na několika systémech s P55, včetně systému se základní deskou Gigabyte GA-P55A-UD4P.

Paměťové sady s taktem 2400 MHz budou k dostání během 2. čtvrtletí. Paměťové moduly HyperX společnosti Kingston mají doživotní záruku a bezplatnou nepřetržitou technickou podporu.

Komentáře