Kniha: Naučte se SAP za 24 hodin

Autor, který pracuje mimo jiné jako certifikovaný technický konzultant systému SAP, si vytkl nelehký úkol – zpracovat uceleného průvodce systémem tak, aby byl schopen vytrénovat člověka pro práci s ním za 24 hodin čistého času.

Kniha: Naučte se SAP za 24 hodin


Autor, který pracuje mimo jiné jako certifikovaný technický konzultant systému SAP, si vytkl nelehký úkol – zpracovat uceleného průvodce systémem tak, aby byl schopen vytrénovat člověka pro práci s ním za 24 hodin čistého času. SAP je v současné době asi nejpoužívanější podnikovou aplikací pro správu účetnictví, skladů a distribučních středisek celých firem či zpracování mezd a to tím nejefektivnějším možným způsobem tak, aby všechny tyto činnosti zvládli i ve větších firmách jednotlivci.

Kniha je koncipována jako soubor krátkých a poměrně nenáročných lekcí, které umožňují rychlý pokrok. Těchto lekcí je celkově 24 a zpracování jedné by vám mělo zabrat zhruba hodinu. Proto takový název knihy. Kniha je už čtvrtým vydáním, oproti předchozím edicím je doplněna o aktualizace týkající se nových produktů, možností a terminologie, informace o posledních technologiích jsko je infrastruktura jako služba (IaaS)m platforma jako služba (PaaS) a software jako služba (SaaS). Jedna z lekcí se navíc věnuje cloud computingu, který zažívá boom až v posledních měsících.

Autor: George W. Anderson
Vydává: Computer Press, 2012


Úvodní foto: © Carlos Caetano - Fotolia.com
Komentáře