Konference Alcatel-Lucent Open Day začíná 22. září

Odborná konference představí letošní novinky společnosti Alcatel-Lucent v oblasti firemní komunikace a péče o zákazníky.

Konference Alcatel-Lucent Open Day začíná 22. září


Technologická společnost Alcatel-Lucent pořádá 22. září 2011 v pražském Top Hotelu odbornou konferenci zaměřenou na trendy v oblasti konvergovaných ICT řešení a technologií pro péči o zákazníky. Zájemci o účast se mohou zdarma zaregistrovat na adrese http://alcatel.allin1.cz/beta/form1.php.

Mezi novinkami se objeví řešení datových center ALU OmniData, technologie WiFi MESH sítí nebo automatický systém vysílání a příjmu tísňového volání vozidel e-Call. Nezávislý průzkum forem firemní komunikace nastíní, kam se ubírají technologie ve firemním prostředí.

Druhý blok konference se zaměří zejména na technologie pro péči o zákazníky: představení řešení Genesys 8, které integruje komunikaci prostřednictvím sociálních sítí a řízení kvality hovorů operátorů pomocí systému ReDat. V závěru Alcatel-Lucent předvede využití SIP serveru pro účely mobilní kanceláře a možnosti konvergence různých komunikačních technologií.


Alcatel-Lucent Open Day

termín: čtvrtek 22. září 2011, od 9.00 do 13.00
místo: Top Hotel Praha, Blažimská 1781/4, Praha 4
registrace: http://alcatel.allin1.cz/beta/form1.php

Komentáře