“Jak nejlépe pracovat s ITILem?“ Odpověď nabídne konference itSMF CZ

Ve středu 31. října proběhne již sedmý ročník odborné konference uživatelů a dodavatelů v oblasti IT Service managementu.

“Jak nejlépe pracovat s ITILem?“ Odpověď nabídne konference itSMF CZ


V letošním roce program vytvoří řada případových studií, které popisují skutečnou praxi členů itSMF Czech Republic. Přednášky budou probíhat paralelně ve dvou sálech, tradičně se zaměří na metodiku ITIL, dále například na COBIT, na jeden z nejpoužívanějších architektonických rámců TOGAF, budou se věnovat projektovému řízení IT či řízení služeb v Cloudu.

Účastníci konference se mohou těšit například na případovou studii implementace konfigurační databáze v IT Komerční banky nebo na přednášku ze společnosti Škoda Auto s názvem „Plán zlepšování / rozvoje ICT služeb a procesů“.

Své zkušenosti získané na cestě k poskytování world-class služeb interního IT, představí také John Sowerby ze společnosti DHL, který je zodpovědný za IT Solution support a podílel se na přípravě ISO/IEC 20000-1:2011. Řídí tým čítající více než 500 zaměstnanců v Praze a Kuala Lumpur.

Hlavního partnera konference, společnost Alvao, bude zastupovat ředitel služeb - Aleš Studený, který se pokusí návštěvníkům konference ukázat, jak zlevnit ITIL projekt a zvýšit jeho návratnost. O tom, jak propojit fyzické systém v CMDB s aktuální architekturou aplikací, která je dále spojená s business procesy a službami, pohovoří zástupci společnosti Hewlett-Packard. Společnost Trask představí případovou studii kapacitního plánování a monitoringu v ČSOB. Odpověď na to, jak se postavit k největší slabině ITILu přinese společný příspěvek IT společnosti Anect a GE Money.

Celodenní výroční konference s podtextem „Business a IT na jedné lodi“ pořádaná občanským sdružením itSMF Czech Republic se koná ve středu 31. října 2012 od 9 hodin v TOP Hotelu Praha. Zájemci o účast se mohou registrovat prostřednictvím http://www.itsmf.cz/cz/zdroje/akce/konference-2012-registrace/.

Kompletní program a anotace příspěvků jsou k dispozici na stránkách sdružení http://www.itsmf.cz/


Úvodní foto: © Butch - Fotolia.com
Komentáře