Konference Mobile Internet Forum 2008

V úterý 23. září 2008 se v hotelu Jalta v Praze uskuteční další odborná konference serveru Lupa.cz, tentokrát na téma mobilního Internetu.

Konference Mobile Internet Forum 2008


V úterý 23. září 2008 se v hotelu Jalta v Praze uskuteční další odborná konference serveru Lupa.cz, tentokrát na téma mobilního Internetu.

Odpolední setkání, určené především pro odbornou veřejnost, reaguje na aktuální vývoj v této oblasti v České republice, především na nedávné spuštění internetových aplikací v mobilních telefonech všemi operátory s celoplošným pokrytím. Mobile Internet Forum 2008 navazuje na konferenci Internet Video Forum 2007, která se uskutečnila v loňském roce a zachytila tak nástup obliby videoobsahu na českém Internetu.

Vybíráme z programu, jehož aktuální podobu můžete sledovat na stránkách konference.
• Mobil a Internet: přátelé, nebo protivníci
• iPhone – proč a jak mění svět mobilního Internetu
• Jak přenést svět na display – optimalizace obsahu pro mobilní obrazovku
• Internet v mobilu, nebo mobilní Internet?
• Mobil jako sedmé masmédium
• Chodec jako čtenář budoucnosti

„Mezi přednášejícími a panelisty se představí experti na danou problematiku, zástupci mobilních operátorů a internetových portálů, i odborníci na nové technologie či zástupci mediálních agentur. Věřím, že program konference bude pro její účastníky opravdu přínosný,“ upřesňuje Aleš Miklík, šéfredaktor serveru Lupa.cz.

Zájemci o účast z řad širší veřejnosti se mohou registrovat prostřednictvím internetového formuláře na adrese http://konference.lupa.cz/registrace/.

Server Lupa.cz pravidelně pořádá také celodenní odbornou konferenci Czech Internet Forum, a to v rámci ankety Křišťálová Lupa, jejíž nominační fáze je nyní v plném proudu. Toto každoroční podzimní setkání vždy bilancuje dění na Internetu za uplynulý rok.

Generálním partnerem konference Mobile Internet Forum 2008 jsou Zlaté Stránky. Mediálními partnery jsou časopisy ComputerWorld, Marketing & Media a Mobility, dále deník E15, server Mobilmania.cz a zpravodajská agentura Mediafax.

Komentáře