Konference Oracle Day v Praze přivítá Charlese Phillipse

Oracle Day bude rozsahem i obsahem největší akcí, jakou Oracle Czech v Praze pořádal. Informacemi nabitá akce pod názvem „Kde se zkušenost potkává s inovací“ se bude konat v TOP Hotelu Praha. Nabídne zákazníkům a partnerům příležitost seznámit se z první ruky s nejnovějšími řešeními Oracle.

Konference Oracle Day v Praze přivítá Charlese Phillipse


Čestným hostem bude Charles Phillips, President Oracle Corporation, který na konferenci v Praze vystoupí v rámci dopoledního programu. Dalšími přednášejícími budou mimo jiné Milan Sameš, generální ředitel Oracle Czech, Steven Frantzen z analytické společnosti IDC a bývalý eurokomisař Pavel Telička.

Program akce Oracle Day je k prasknutí nabitý semináři, prezentacemi, příležitostmi pro navázání spolupráce a dalšími aktivitami, jejichž společným cílem je pomoci organizacím fungovat lépe. V osmi separátních sekcích se účastníci ponoří do novinek a detailů z oblasti Database, Fusion Middleware, Security, aplikací Oracle nebo komplexních řešení pro oblasti zdravotnictví, veřejné správy, bankovního sektoru a mnoha dalších odvětví.

Další informace a registrační formulář najdete na adrese www.oracle.com/goto/cz/oracleday

Komentáře