Konference VMworld Europe

Konference VMworld Europe


Konference_VMworld_EuropeSpolečnost VMware zahájila 26. první každoroční konferenci VMworld Europe, která se koná ve dnech 26. - 28. února 2008 v Palais des Festivals et des Congres v Cannes ve Francii.

K účasti na této akci, nabízející prezentace od průmyslových expertů i koncových uživatelů virtualizačních nástrojů, se zaregistrovalo více než 4 500 návštěvníků z celé Evropy a téměř 100 sponzorů. Návštěvníci zde budou mít příležitost k výměně informací a myšlenek na téma, jak organizace na celém světě vytvářejí, provozují a těží z výhod řešení virtualizace stále většího počtu datových center. Konference je zaměřena obchodně, ale s důrazem na vysokou odbornou úroveň. Proto je její součástí také VMware TSX Europe, každoroční odborné sympozium, které má seznámit zákazníky, partnery a technické pracovníky se špičkovými řešeními v oboru virtualizace.

"Společnost VMware je ráda, že může přinést VMworld také do Evropy," uvedl Mark Stradling, viceprezident VMware pro region EMEA. "Virtualizace transformuje používání výpočetní techniky - v datových centrech i na desktopech - a VMware jako jednička v oboru virtualizace pokračuje v přípravě základů pro nové směry rozvoje. Tato konference je velkou příležitostí pro setkání našich zákazníků a partnerů a přinese jim nepochybně užitečné, poučné a podnětné zážitky."

Součástí konference VMworld Europe 2008 jsou:

  • Projevy prezidentky a výkonné ředitelky VMware Diane Greene, hlavního vědeckého poradce Mendela Rosenbluma a vedoucích pracovníků, zastupujících mnohé ze světově největších systémových a softwarových společností a také zákazníky VMware.
  • Více než 123 zajímavých přednášek a debat, devět praktických pracovišť, seznamujících s příklady řešení, produkty a technologiemi, a specializované schůzky pro partnery, vývojáře, tisk a analytiky. Mnozí zákazníci se také podělí o svoje reálné zkušenosti
  • s virtualizací.
  • Výstava Solutions Exchange, představující nové produkty a technologické inovace od předních firem na virtualizačním trhu.
Komentáře