Konference VMworld 2012 Europe přiláká do Barcelony více než 7000 návštěvníků

Společnost VMware zveřejnila seznam přednášejících a sponzorů na nadcházející konferenci VMworld 2012 Europe.

Konference VMworld 2012 Europe přiláká do Barcelony více než 7000 návštěvníků


Významná evropská událost v oblasti virtualizace a cloudové infrastruktury se bude konat ve dnech 9. – 11. října 2012 v Barceloně. VMworld 2012 nabídne v duchu hesla „Right Here, Right Now“ více než dvě stovky přednášek a témat. Prezentovat je bude jak VMware, tak i jeho partneři a zákazníci. Konferenci podporuje více než 125 sponzorů a vystavovatelů včetně Global Diamond sponzorů Cisco, Dell, EMC, HP a NetApp.

Zástupci společnosti VMware se představí na dvou hlavních přednáškách v průběhu konference:

•    V úterý 9. října 2012 v 9:00 zahájí program Pat Gelsinger, CEO společnosti VMware a Steve Herrod, CTO společnosti VMware. Ve své společné úvodní přednášce přiblíží detaily, jak VMware pomáhá zákazníkům a partnerům uspět v éře cloudu, oznámí novinky a předvedou řešení pro softwarově definovaná datová centra. Úvodní přednášku je možné sledovat živě prostřednictvím webcastu na internetových stránkách VMworld.

•    Ve středu 10. října 2012 v 9:00 se opět představí Steve Herrod, CTO ve VMware, aby seznámil diváky s tzv. „state-of-the-art“ technologií, která se podílí na proměně IT a umožňuje mobilitu pracovní síly. Záznam prezentace bude dostupný později téhož dne na internetových stránkách konference.

Program konference je dostupný na: http://www.vmworld.com/community/conference/europe/learn/agenda


Úvodní foto: © alphaspirit - Fotolia.com
Komentáře