Konference WebTop100

Projekt WebTop100, v rámci něhož je vyhlášena soutěž o nejlepší firemní webovou prezentaci, vrcholí. Vyhlášení výsledků soutěže se uskuteční v den konání odborné konference WebTop100.

Konference WebTop100


Sedmý ročník soutěže WebTop100 směřuje do finále. Odborná porota, složená ze specialistů na internetový marketing a odborníků na jednotlivé segmenty podnikání, odevzdala svá hodnocení pro téměř 190 firemních webů. Soutěž oceňuje kvalitu zpracování firemních internetových prezentací a jejich přínos pro uživatele. Jejím pořadatelem je konzultační centrum Dobrý web.

„Kromě zpracování všech výstupů z hodnocení a přípravy sumarizační odborné studie, kterou získají všechny firmy přihlášené do soutěže, v těchto dnech aktivně připravujeme program každoroční odborné konference. Rádi bychom účastníkům opět více přiblížili nové možnosti firemní propagace prostřednictvím internetu a ukázali jim nové trendy. Prostřednictvím řady case studies se úspěšné firmy podělí o své praktické zkušenosti,“ upřesňuje Luboš Plotěný, vedoucí pořadatelského projektu Dobrý web.

Program konference bude zaměřen jak na klasická témata jako je optimalizace webu pro vyhledávače, uživatelská přívětivost či efektivní využívání možností PPC reklamy, tak samozřejmě na aktuální trendy ve světě webu 2.0, jakými jsou komunitní služby či interaktivní weby. Na závěr nebude chybět ani pohled na to, jakým směrem se weby českých firem za poslední rok posunuly či jakých chyb se tvůrci webů stále dopouštějí.

Programu se ujmou specialisté na nejrůznější aspekty internetového marketingu jako například Jaroslav Bengl (Google), Lukáš Kokočka (Seznam.cz), Petra Větrovská (Outrider), Adam Javůrek nebo Michal Malének (Malének Webdesign). O konkrétní zkušenosti z praxe se podělí Josef Drobílek (Hypoteční banka), Martin Rozhoň (Vivantis), Martin Lysoněk (Baťa), Eva Štípková (Vodafone) či Michal Tůma (Invia). S hodnotící přednáškou nebude chybět ani předsedkyně odborné poroty Dana Bérová (Gartner). Celým programem konference provede Tomáš Jindříšek.

Zájemci o účast na konferenci se mohou již nyní registrovat prostřednictvím webového formuláře na stránkách projektu WebTop100 (http://www.webtop100.cz/konference/registrace). Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže proběhne ve čtvrtek 30. října 2008 na galavečeru, který se uskuteční v disco clubu PACHA.

Komentáře