Konference zaměřená na roli antivirových řešení v bezpečnostní politice ICT

21. října 2009 proběhne třetí veřejná konference Českého institutu manažerů informační bezpečnosti (ČIMIB) s podtitulem „Antivirová řešení jako základ ICT bezpečnosti ve firmě“. Konference se uskuteční od 9:30 hod. v budově Prague Gate na Chodově v Praze.

Konference zaměřená na roli antivirových řešení v bezpečnostní politice ICT


Antivirová řešení jsou dnes již samozřejmostí a plní své nezastupitelné místo v celkové bezpečnostní politice. Na trhu je k dispozici široká škála produktů, které lze jen těžko porovnat, protože se liší svými vlastnostmi a funkčností. Produkty jsou rozdílné především v možnostech implementace pro jednotlivé typy zákazníků – dle velikosti organizace, náročnosti uživatelů, provozních požadavků, zapojení v rámci bezpečnostní politiky atd. Naším záměrem je posoudit silné a slabé stránky jednotlivých antivirových řešení. Od této konference především očekáváme kvalifikovanou diskusi účastníků s dodavateli antivirových řešení.

Hlavními partnery konference jsou společnosti ESET, F-Secure, Microsoft a Trend Micro. Mediálními partnery například Computerworld a SecurityWorld.

Aktuální program, registrační formulář a více informací o konferenci i činnosti institutu naleznete na www.cimib.cz.

Komentáře