Konica Minolta představuje PSES 2.2: nástroj na kontrolu tiskových operací a nákladů

Společnost Konica Minolta, výrobce a dodavatel tiskových a dokumentových řešení, představil novou verzi PageScope Enterprise Suite – PSES 2.2.

Konica Minolta představuje PSES 2.2: nástroj na kontrolu tiskových operací a nákladů


Nový nástroj se od svého předchůdce liší zejména podporou sekundárního autentizačního serveru a reporty s podrobnými informacemi o průběhu zatížení.Konica Minolta v letošním roce uvádí už druhou verzi, další novinky jsou plánovány až na první čtvrtletí příštího roku. Softwarové řešení PageScope Enterprise Suite podle svých autorů systematicky propojuje jednotlivé aplikace, integruje je a pomáhá sdílet data pomocí jednoho serveru, čímž usnadňuje práci s tiskovými zařízeními a dokumenty. „Soustředíme se na další rozvoj této aplikace, která prochází každý rok změnami a vylepšuje své funkce,“ říká Pavel Kelča, produktový manažer společnosti Konica Minolta Business Solution Czech.  PSES obsahuje následující moduly:

-    NetCare Device Manager pro správu a centralizovaný dohled tiskových zařízení
-    Account Manager pro přehled o provozu a nákladech dle uživatelů, středisek a projektů
-    Authentication Manager pro centrální správu uživatelů
-    MyPrint Manager pro rozšíření možností tisku např. o funkci Follow Me
-    MyPanel Manager pro vlastní nastavení ovládacích panelů pro každého uživatele

Software je plně lokalizován do českého jazyka, modul NetCare Device Manager je zdarma, ostatní moduly si zákazníci mohou vyzkoušet zdarma po dobu 60 dní.

Komentáře