Konica Minolta využije české zkušenosti v Bulharsku, know-how předá Stanislava Petkova

V české pobočce společnosti začala pracovat Stanislava Petkova, jejímž hlavním úkolem je převzít modely a inovace české Konica Minolta.

Konica Minolta využije české zkušenosti v Bulharsku, know-how předá Stanislava Petkova


Bulharské zastoupení společnosti Konica Minolta, které od začátku dubna letošního roku vede český management, začalo pracovat na převzetí obchodního modelu a marketingových aktivit při budování pozice značky. Přenos českého know-how má na starost marketingová manažerka Stanislava Petkova (29).

Přenos informací z České republiky do Bulharska má na starosti nová marketingová manažerka Stanislava Petkova, která od roku 2009 pracovala v české pobočce společnosti Infosys BPO s r.o. jako členka European Sales&Fulfillment Center of Excellence.

„V současné době se detailně seznamuji s prací české pobočky – a to jak v business řešeních, tak marketingových aktivitách. V Bulharsku bychom rádi převzali obchodní modely, plánujeme se soustředit na optimalizaci tiskových systémů, rozšiřování služeb práce s dokumenty a zavádění nových technologií ,“ říká Stanislava Petkova.

Komentáře