Krajské ředitelství Policie Středočeského nasadilo faxovací řešení od GFI

Společnost GFI Software ohlásila, že Krajské ředitelství Policie Středočeského kraje nasadilo GFI FAXmaker.

Krajské ředitelství Policie Středočeského nasadilo faxovací řešení od GFI


Zákazník implementoval nový faxový systém s cílem zefektivnit komunikační procesy a očekává úspory, jak časové tak finanční. Doposud Krajské ředitelství využívalo běžných faxových přístrojů, které začaly být v poslední době stále poruchovější a náhradní přístroje již nebyly dostupné. Faxování je stále velmi důležitou součástí procesů rutinní policejní práce, kterou podle tiskového vyjádření nelze nahradit elektronickou poštou.

Proto se zákazník rozhodl nahradit existující infrastrukturu spolehlivějším faxovým softwarem společnosti GFI Software. Řešení pracuje nad ISDN linkami, využívá faxovací karty Diva a dva servery s licencí GFI FAXmaker, kterou v reálném provozu využívá více než 250 uživatelů.

Po uvedení automatizovaného řešení do provozu údajně zaznamenalo Krajské ředitelství Policie Středočeského kraje úspory zejména časové, kdy nyní pracovníci úřadu nemusejí trávit spoustu času chozením k nejbližšímu faxu a čekáním, až se přístroj uvolní. Pracovník policie zprávu odešle na faxovací server a nemusí se o ni již dále starat, protože server ji poté automaticky odfaxuje. Obdobně každému pracovníkovi přijde příchozí faxová zpráva přímo do jeho e-mailu.


Úvodní foto: © .shock - Fotolia.com
Komentáře