Lenovo uvádí v rámci "Lenovo DO Tour" pět nových desktopů

Společnost Lenovo představila pět nových počítačů v kamionu „Lenovo Truck“, který křižuje celou Evropu.

Lenovo uvádí v rámci "Lenovo DO Tour" pět nových desktopů


Nové stolní počítače Lenovo jsou zastoupeny tradičním desktopem ThinkCentre Edge 71, desktopem typu vše v jednom (AIO) ThinkCentre Edge 71z, prémiovým desktopem ThinkCentre Edge 91, AIO desktopem ThinkCentre Edge 91z a AIO ThinkCentre M71z desktopem určeným pro školy, velké firmy a státní organizace.

Nová rodina počítačů ThinkCentre Edge podle výrobce údajně překonává tradiční vzhled firemních počítačů černým lesklým zevnějškem a 20palcovým displejem. I přední panel ThinkCentre Edge 71 a 91 v tradičním provedení tower a small form factor se oblékl do lesku. Pro celkový dojem mohou být desktopy spárovány s volitelnou bezdrátovou klávesnicí ThinkPad Edge odolnou proti polití.

Mezi jejich další vlastnosti a funkce patří:

-    až 16 GB operační paměti u ThinkCentre Edge 91, podpora až 1 TB pevných disků
-   výběr z volitelných samostatných grafických karet ATI Radeon nebo dedikovaná grafická karta ATI Radeon s 1 GB grafickou pamětí
-    DVD přehrávač a volitelná vypalovačka u ThinkCentre Edge 91, deset USB portů a volitelná čtečka paměťových karet, zabezpečení pomocí vypínání USB portů a ochrana BIOS / pevného disku heslem

Všechny desktopy jsou vybaveny sadou technologií Lenovo ThinkVantage, včetně nástrojů Rescue and Recovery, Power Manager a System Update pro obnovení, správu a aktualizace PC. V případě, že malé a střední podniky potřebují IT podporu, mohou se obrátit na program společnosti Lenovo s názvem ThinkPlus Priority Support, který nabízí řadu služeb od ochrany před škodami a nehodami až po technickou pomoc při zálohování dat on-line.

 Ceny a dostupnost

ThinkCentre Edge 71 je již nyní dostupný na našem trhu za cenu od 7 290 Kč bez DPH, AIO ThinkCentre Edge 71z stojí od 11 990 Kč bez DPH. Prémiový desktop ThinkCentre Edge 91 lze pořídit od 11 390 Kč bez DPH, AIO desktop ThinkCentre Edge 91z za cenu od 15 190 Kč bez DPH a AIO ThinkCentre M71z desktop od 9 990 Kč bez DPH.

Komentáře