Lenovo uvedlo výkonné servery

Společnost Lenovo představila novou řadu serverů – ThinkServer TD 200x v provedení tower a RD210 a RD220 v provedení rack.

Lenovo uvedlo výkonné servery


Nové servery určené pro malé a střední firmy jsou postaveny na procesorech řady Intel Xeon 5500 a nabízí robustní výkon, rozšiřitelnou paměť i úložiště dat. Nové modely jsou připraveny pro virtualizaci a díky několika prvkům šetřící spotřebu pomáhají uživatelům snížit spotřebu energie, aniž by se omezil výkon. Balík služeb Lenovo ThinkPlus Priority, který je poskytován pro systémy ThinkServer, navíc umožňuje uživatelům jednoduše nastavit a spravovat servery od jejich pořízení, přes údržbu až po jejich prodej.

Nové servery ThinkServer jsou díky nejnovější řadě procesorů Intel Xeon 5500 až třikrát rychlejší než jejich předchůdci. S vysokorychlostními DDR3 paměťovými moduly s kapacitou až 128 GB nabízí také mnohem více paměti. Tyto vysoce škálovatelné dvouprocesorové servery dále umožňují zvýšit kapacitu úložiště dat až do 12 harddiskových polí v modelech v provedení rack a až do 16 v tower modelech.

Nová řada serverů je v ČR dostupná již nyní. Ceny jednotlivých modelů se liší podle jejich konfigurace.


Podrobnější informace o produktech naleznete na adrese:

http://news.lenovo.co.uk/news.nsf/0/88C19483CDA9CD4C802575E500319ABA?open〈=CZ

 

Komentáře