Letní část závodů Exact IT Challenge 2011 na horských kolech se potkala s rekordním zájmem

Letošní letní část sportovní a společenské akce EXACT IT Challenge a Avnet Team Challenge přilákala v sobotu 3. 9. do Kamenice u Prahy rekordní počet účastníků.

Letní část závodů Exact IT Challenge 2011 na horských kolech se potkala s rekordním zájmem


Pátý ročník letního EXACT IT Challenge a Avnet Team Challenge, závodů jednotlivců i firemních týmů z IT branže na horských kolech, se uskutečnil v sobotu 3. září v Kamenici u Prahy. Závodníci si mohli vybrat mezi tratěmi 30 a 50 km, přičemž týmy byly klasifikovány pouze na hlavní, delší trati. Na trať se vydalo 283 jednotlivců ve 30 firemních týmech, doprovodné závody přilákaly na 70 dětí, v party stanu se bavilo dalších asi 100 účastníků dne. Vítězným týmem se stal tým společnosti Exact Software, absolutním vítězem mezi jednotlivci pak Zdeněk Nehonský.

Podrobnosti o závodu, výsledkové listiny, fotografie i veškeré novinky si zájemci mohou najít na oficiálním webu EXACT IT Challenge – www.itchallenge.cz. Zimní část závodů se po třech letech vrátí ze zahraničí – z rakouského střediska Hochficht – opět domů, a to do Skiareálu Lipno, kde organizátoři přivítají závodníky 21. ledna 2012. Generálním partnerem projektu IT Challenge je společnost Exact Software, hlavním partnerem týmové části závodů pak společnost Avnet.

Komentáře