Letošní verze GFI MailEssentials 2010 je na trhu

Společnost GFI Software uvedla na trh řešení GFI MailEssentials 2010. Nejnovější verze oceňovaného antispamového softwaru zvyšuje úroveň detekce spamu a umožňuje snazší správu nevyžádané pošty.

Letošní verze GFI MailEssentials 2010 je na trhu


GFI MailEssentials je antispamový filtr, který administrátorům nabízí vysokou úroveň zachycení ihned po instalaci. Řešení, které dnes využívá přes 80 000 zákazníků po celém světě, využívá dvě antispamová jádra umožňující zachycení více než 99 % spamů při minimálním výskytu falešných pozitiv. Nová verze GFI MailEssentials obsahuje nové funkce a nástroje zvyšující úroveň zachycení spamu, přičemž administrátorům nabízí snazší konfiguraci a správu nevyžádané pošty detekované mezi e-maily organizace.

Se zavedením greylistingu do nejnovější verze GFI MailEssentials mohou administrátoři využít této techniky k detekci spamu pocházejících z poštovních serverů nedodržujících standard RFC (jež jsou obvykle využívány spammery). V případě každého nového SMTP přenosu zaznamená GFI MailEssentials odesilatele, příjemce a IP adresu odesílacího poštovního serveru a e-mail odmítne se zprávou o dočasné chybě. U poštovních serverů vyhovujících RFC se očekává další pokus o odeslání e-mailu v průběhu několika dalších minut – pokud se informace shodují, je email přijat. Nevyhovující poštovní servery se o opakované odeslání zprávy nepokusí.

    Komentáře