Levnější ADSL od T-Mobile bez pevné linky

Řadu zajímavých datových nabídek přichystal T-Mobile. Na své si přijdou jak stoupenci pevného internetu, tak surfování v mobilu. Zájemci si tak mohou pořídit například pevný internet se slevou na jeden rok, surfovat v mobilu jeden měsíc zdarma či si pořídit datový balíček za zvýhodněnou cenu.

Levnější ADSL od T-Mobile bez pevné linky


Být on-line je in a teď to jde i bez pevné linky. Právě ti zájemci, kteří chtějí surfovat a nehodlají platit paušál za pevnou linku mohou navštívit prodejny T-Mobile. Dostanou totiž možnost surfovat bez jakýchkoliv skrytých poplatků a navíc se zajímavou slevou.

Každý zákazník, který do konce letošního roku uzavře smlouvu na dobu určitou (24 měsíců) k Internetu ADSL Standard bez pevné linky, bude prvních 12 měsíců platit paušál jen 499 Kč včetně DPH. Standardní měsíční poplatek přitom činí 699 korun s DPH.

Internet ADSL Standard bez pevné linky nabízí rychlost až 8 Mb/s. Tarif poskytuje neomezený FUP. Službu je navíc možné aktivovat i tehdy, pokud zákazník nemá pevnou linku v provozu (tzv. neaktivní vedení). Nabídka platí do 31. 12. 2009.

Internet v mobilu

Ani fandové surfování přímo v mobilu, nepřijdou zkrátka. Všichni tarifní zákazníci, kteří si do 30. listopadu poprvé aktivují zvýhodnění Surf+ nebo Surf&Mail+, získávají jeden měsíční paušál zdarma. T-Mobile nezapomíná ani na uživatele předplacených karet Twist - pro ně jsou po objednání balíčku Twist Surf+ připraveny dva týdny bezplatného brouzdání po webu.

Kdo už si internet v mobilu vyzkoušel, může na něm také ušetřit. Stačí si vybrat některé z datových zvýhodnění a aktivovat si jej na dobu určitou - 12 nebo 24 měsíců - a na oplátku získá zákazník nižší cenu měsíčního paušálu. Například Surf+ tak lze pořídit za 88 korun včetně DPH namísto standardních 117,91 Kč s DPH.

Více informací na www.t-mobile.cz/internet.

 

Komentáře