LG Electronics a Yahoo! uzavírají strategické partnerství

To se týká mobilního trhu a několika služeb Yahoo! jimiž tato firma proslula.

LG Electronics a Yahoo! uzavírají strategické partnerství


To se týká mobilního trhu a několika služeb Yahoo! jimiž tato firma proslula.

V průběhu letošního roku napojí LG služby typu Yahoo! Go for Mobile 2.0, Mail a Messenger, na desítky milionů mobilních telefonů ve více než 70zemích světa. K dispozici bude rovněž nedávno uvedený Yahoo! oneSearch, zcela nový vyhledávač poskytující zájemcům odpovědi přímo do mobilního telefonu.

„Neustále usilujeme o zvyšování kvality mobilních telefonů, a proto vstupujeme do partnerství se společností Yahoo!, abychom zákazníkům mohli nabídnout větší požitek z internetu na mobilních telefonech,” uvedl Paul Bae, viceprezident Product Planning Team ze společnosti LG Electronics Mobile Communications Company.

„Společnost Yahoo! uzavírá partnerství s největšími firmami působícími v oblasti mobilních zařízení, aby své inovační služby vložila do rukou spotřebitelů po celém světě,” sdělil Marco Boerries, hlavní viceprezident Connected Life, Yahoo!. „Tím, že své služby, jako je Yahoo! Go 2.0, spojíme s mobilními telefony LG, nabídneme desítkám milionů uživatelů mobilního internetu po celém světě výkonnost a zábavu.”

Nedávno zavedená služba Yahoo! Go 2.0 má přinést uživatelům díky ojedinělému grafickému prostředí, schopnosti přizpůsobovat se různému internetovému obsahu a vyhledávání prostřednictvím služby OneSearch zcela novou zkušenost s mobilním internetem.

Komentáře