Logica má nového šéfa sektorů, stal se jím Libor Benák

Novým ředitelem pro sektory Financial Services a Public společnosti Logica, nyní součástí skupiny CGI, se stal od srpna Libor Benák

Logica má nového šéfa sektorů, stal se jím Libor Benák


Libor Benák Na starosti bude mít region CEE (Českou republiku, Slovensko, Maďarsko). Benák přichází ze společnosti IBM, kde pracoval od roku 1999 na různých manažerských pozicích. Postupně byl manažerem sektorů telekomunikace, utility, média a průmysl, poté vedl divizi Integrated Technology Services. Svoji profesní kariéru zahájil ve společnostech Netcom a APP Systems.


Libor Benák je absolventem Fakulty elektrotechnické ČVUT se zaměřením na telekomunikace. Je ženatý a má dvě děti. Svůj volný čas rád tráví s rodinou či sportem, v oblibě má především golf, lyžování, tenis a stále se aktivně věnuje stolnímu tenisu. Vedle sportovních aktivit si dovede s přáteli vychutnat i sklenici dobrého vína.

Roman Mentlík a Břetislav Moc, kteří měli doposud na starosti vedení sektorů Financial Services a Public, zůstávají ve společnosti Logica na obchodně-konzultantských pozicích.


Úvodní foto: © vichie81 - Fotolia.com
Komentáře