Logica spouští PaaS pod názvem Fusion Factory

Platforma jako služba (Platform as a Service, PaaS) má klientům zajistit urychlení dodávky softwarových aplikací na míru.

Logica spouští PaaS pod názvem Fusion Factory


Společnost Logica představila Fusion Factory, nové řešení typu „Platforma jako služba”, které má zajistit rychlejší realizaci zakázkových projektů. Fusion Factory podle tiskového prohlášení  využívá schopností technologie Oracle Fusion Middleware a zkušeností společnosti Logica v oblasti konzultací, systémové integrace a hostingových služeb. Zákazníci mohou pracovat přímo s odborníky Fusion Factory a uvádět na trh nové aplikace v řádu dnů místo týdnů. Předintegrovaná a předtestovaná platforma umožňuje firmám vyvíjet obchodní aplikace bez toho, aby musely konfigurovat a integrovat nejrůznější prvky middlewaru nebo vývojových prostředí (development framework), které jiná řešení vyžadují.

Fusion Factory je platforma provozována v privátním cloudu společnosti Logica nebo na infrastruktuře klienta. Struktura je plně v souladu s referenční architekturou Logica pro SOA, kterou spravuje tým odborníků z Global SOA Tech Practice, a s koncepčním a metodickým rámcem pro vývoj a správu SOA aplikací, který byl vyvinutý společností Logica. Nové PaaS řešení umožní klientům lépe využít Oracle Fusion Middleware.Úvodní foto: © Argus - Fotolia.com
Komentáře