Logica ve střední a východní Evropě s novým ředitelem divize Public – Daliborem Škovronkou

Společnost Logica jmenovala ředitelem divize Public Dalibora Škovronka, který bude v rámci regionu střední a východní Evropy (CEE) zodpovědný za aktivity společnosti Logica ve státní správě a samosprávě.

Logica ve střední a východní Evropě s novým ředitelem divize Public – Daliborem Škovronkou


Dalibor Škovronek přichází do společnosti Logica s bohatými zkušenostmi z oblasti informačních systémů státní a veřejné správy. Ve své nové pozici bude zodpovědný především za tvorbu a prosazování strategie pro státní sektor a řízení konzultačních aktivit u klientů z veřejné sféry v regionu střední a východní Evropy (CEE).

Škovronek je absolventem VA v Brně a postgraduálního studia na University of Aberdeen ve Skotsku. V průběhu své profesní kariéry absolvoval několikaměsíční mezinárodní kurzy strategického řízení a vedení na Canadian Forces Staff College v Torontě a Netherlands Defense College v Ypenburgu, stejně jako i školení na Canadian Forces Academy of Leadership and Languages v Bordenu v Kanadě.

Svoji profesionální kariéru zahájil v roce 1986 jako inženýr na Ministerstvu obrany, kde měl na starosti technickou podporu centrálních počítačů, později přešel na pozici senior inženýra se zodpovědností za koordinaci a technickou podporu IS.

V roce 1995 začal působit na Ministerstvu obrany jako zástupce ředitele s odpovědností za rozvoj „Command, Control, Communications, Computers and Intelligence System (C4I)“ programu Armády České republiky. V roce 1997 se stal v rámci Ministerstva obrany ředitelem Oddělení informačních systémů, mezi lety 1998-2000 působil jako český zástupce v pracovní skupině IT odborníků NATO. Od roku 2000 byl IT ředitelem na Ministerstvu obrany na pozici zástupce náčelníka Agentury komunikačních a informačních systémů.

V roce 2001 přešel do společnosti AutoCont On Line na post Program managera, od roku 2003 zde zastával pozici výkonného ředitele. V roce 2006 se stal ředitelem pro Business Development ve společnosti AutoCont, kde od roku 2007 působil na pozici vedoucího veřejného sektoru.

 

Ve volném čase se Dalibor Škovronek věnuje sportu, mezi jeho oblíbené aktivity patří zejména golf, tenis a jízda na kole. Je ženatý a má jednu dceru.

Komentáře