LOGIS asistuje společnosti Timken při rozvoji zákaznického servisu

LOGIS, český výrobce software pro pokročilé plánování a rozvrhování, oznámil, že dodá svůj produkt LOGIS Caster Scheduler a příslušné implementační služby společnosti The Timken Company, globálně operujícímu výrobci oceli, ložisek a zařízení pro přenos energie.

LOGIS asistuje společnosti Timken  při rozvoji zákaznického servisu


“Je nám ctí, že můžeme s naším know-how a s našimi technologiemi přispět podniku jako je Timken.  Je to pro nás velký závazek,” říká Dalibor Konvička, generální ředitel LOGIS. “Během přípravných prací jsme měli možnost pracovat s řadou specialistů a manažerů Timken, a musím říci, že bylo velmi dobře vidět, že Timken byl historicky jedním z prvních podniků, které se rozhodly používat softwarové technologie pokročilého plánování a rozvrhování (APS).  Velmi se na společnou práci těšíme. Tento projekt má všechny předpoklady pro dosažení úspěchu.”

“Steel Group společnosti Timken využívá pokročilé metody a nástroje pro plánování a rozvrhování již řadu let. Implementace LOGIS Caster Scheduleru nám umožní posunout naše plánování a rozvrhování na vyšší úroveň a díky tomu pak zlepšit naše služby zákazníkům,” říká William P. Bryan – director of supply chain and supply chain economics. “Software i dodavatele jsme velmi pečlivě vybírali. Máme za to, že LOGIS disponuje expertními schopnostmi a technologiemi, které představují špičku toho, co je v současné době na trhu dostupné.”

Během sedmiměsíčního projektu bude v Timken Steel vypracován nový plánovací proces, v jehož rámci bude využit produkt LOGIS Caster Scheduler. Spuštění rutinního provozu je plánováno na září 2010.

Komentáře