Lukáš Houba jmenován do funkce Senior finance controller společnosti Adastra

Do funkce Senior finance controller byl jmenován Lukáš Houba, který přišel do Adastry z pozice controllera pro západní Evropu ze společnosti Ness.

Lukáš Houba jmenován do funkce Senior finance controller společnosti Adastra


Mezinárodní konzultační a softwarová společnost Adastra se od září rozrostla o nového člena. Do funkce Senior finance controller byl jmenován Lukáš Houba, který přišel do Adastry z pozice controllera pro západní Evropu ze společnosti Ness.

„Těší mě, že u nás můžeme přivítat zkušeného odborníka, který celkově posílí náš tým a přispěje k plnění naší strategie a cíle, kterým jsou především spokojení klienti,“ říká Ondřej Frydrych, generální ředitel Adastra Česká republika.

Lukáš Houba svou kariéru zahájil ihned po studiích v roce 2004 ve společnosti ExxonMobil. Poté působil rok ve společnosti Capita Registrars v Londýně. V roce 2006 nastoupil do Maersk Czech Republic nejprve na pozici Finance Controller a poté zde pracoval jako Finance Manager. Během jeho působení v Maersk byl zodpovědný za finance a účetnictví pro Českou a Slovenskou republiku. Od roku 2009 Lukáš působil ve společnosti Ness Czech jako Senior Finance Controller. Zde měl, mimo jiné, na starost finanční a obchodní controlling pro Anglii, Švýcarsko a Německo a reportoval přímo Senior Vice Prezidentovi pro finance. Lukáš je ženatý a má dvě děti. K jeho koníčkům patří vysokohorská turistika a horolezectví.

Komentáře