Luxus s dotykovým displejem

LG Electronics uvedla telefon Prada KE850 - první svého druhu, který je vybaven dotykovým displejem. Najdete u něj ale celou řadu dalších věcí, jako je fotoaparát, audio a videopřehrávač a v neposlední řadě i mechaniku pro paměťovou kartu.

Luxus s dotykovým displejem


LG Electronics uvedla telefon Prada KE850 (větší obrázek) - první svého druhu, který je vybaven dotykovým displejem. Najdete u něj ale celou řadu dalších věcí, jako je fotoaparát, audio a videopřehrávač a v neposlední řadě i mechaniku pro paměťovou kartu.

Název Prada patří společnosti věnující se designu, výrobě a distribuce luxusního konfekčního zboží, kabelek, obuvi, parfémů atd. LGE s ní spolupracuje právě při uvádění takovýchto chuťovek.

Prada KE850 je vybaven rozměrným dotykovým LCD (úhlopříčka 7,6 cm), 2megapixelovým fotoaparátem s optikou Schneider-Kreuznach a bleskem, videopřehrávačem a prohlížečem dokumentů nejrůznějších formátů (ppt, doc, xls, pdf, txt). Vestavěný MP3 přehrávač je schopen hrát i na pozadí, videopřehrávač si poradí s MPEG-4 v H.263 a H.264.

Telefon o rozměrech 100 x 54 × 12 mm je třípásmový (900/1800/1900), zvládne ale i EDGE, kapacitu paměti můžete rozšířit pomocí karty Micro SD. Akumulátor má 800 mAh, nechybí ani Bluetooth a USB 2.0.


Dotykový displej má úhlopříčku plné 3", tedy 7,6 cm větší obrázek.


Foto: LGE

Komentáře