Lyže ze Sportenu budou vyráběny za podpory ERP systému QAD

Minerva ČR s oborově zaměřeným ERP systémem QAD byla vybrána ve výběrovém řízení, kterého se zúčastnili dodavatelé českých i zahraničních podnikových informačních systémů působících na českém ERP trhu.

Lyže ze Sportenu budou vyráběny za podpory ERP systému QAD


Vedení společnosti Sporten kladlo důraz především na propracovanou funkcionalitu systému v oblastech plánování, řízení výroby a prodeje. Nový systém QAD sjednotí veškerá data podniku a přinese na kvalitativně vyšší úrovni podporu řízení podniku a rozhodování ve všech klíčových oblastech. Aplikační část řešení obsahuje kromě modulů výroby, distribuce a finance např. modul pro řízení lidských zdrojů a zavedení čárových kódů ve výrobě. Do budoucna se systém rozšíří o B2B portál, který zkvalitní komunikaci se zákazníky. V rámci projektu Minerva ČR dodá potřebné hardwarové vybavení.

Akciová společnost Sporten je úspěšnou ryze českou firmou s širokým sortimentem běžeckých a sjezdových lyží a snowboardů určených především na zahraniční trhy Skandinávie, USA a Japonska. Pro firmu Sporten v Novém Městě na Moravě pracuje okolo 200 zaměstnanců.

Komentáře