M-Files: další řešení pro správu dokumentů si razí cestu na český trh

Společnost Altec se stala distribučním partnerem americké společnosti M-Files pro Českou republiku a současně i autorem a garantem plnohodnotné české lokalizace systému M-Files.

M-Files: další řešení pro správu dokumentů  si razí cestu na český trh


Systém M-Files ukládá dokumenty v digitalizované podobě do jednoho centrálního úložiště, což podle autorů software umožňuje snadnější správu a automatické zpracování různých verzí. Systém M-Files je integrován do MS Windows a vytváří zde virtuální lokální disk - to by mělo garantovat rychlé „lokální“ zpracování i v situacích, kdy je síť nebo server pomalý, nedostupný, popř. jde o práci na notebooku nebo jiném mobilním zařízení.

Autoři software zdůrazňují  rychlé vyhledávání, které umožňuje najít soubor podle jednoduchých klíčových slov a také flexibilita systému, díky níž lze soubory prohlížet podle předem definovaných atributů. M-Files automaticky chrání a sleduje všechny předchozí verze nebo historii dokumentů, zaznamenává protokol změn spolu s uživatelským jménem, časovým údajem a komentářem, eviduje klíčová kritéria pro sledování a udržuje kvalitu standardu.

Petr Keil, člen vedení společnosti Altec , k tomu uvádí: „Na systém M-Files nás upozornil jeden z našich  klientů, který hledal rychlé řešení pro správu dokumentace svých projektových týmů, které by současně nebylo příliš drahé. Navázali jsme tedy kontakt s výrobcem a výsledkem bylo uzavření smlouvy o lokalizaci a distribuci tohoto systému v ČR. V současné době je již česká lokalizace poslední verze systému dokončena a probíhá jeho uvedení na náš trh.“

Komentáře