Mall.cz očekává v dalším roce 30% nárůst tržeb a evoluci v sortimentu

Další posilování internetového prodeje na úkor kamenných prodejen, přísun nových nakupujích na internetu, stále silnou pozici elektroniky v čele s LCD a zřetelný nárůst méně tradičních internetových komodit, jako je drogerie a oděvy. To vše očekávají zástupci internetového obchodu Mall.cz.

Mall.cz očekává v dalším roce 30% nárůst tržeb a evoluci v sortimentu


Mall.cz očekává ve fiskálním roce 2010/2011 30% nárůst tržeb oproti minulému období. V následujících měsících přitom hodlá pokračovat v udržení a zlepšení svého technologického zázemí. Jeho základním kamenem je již plně zaběhlý IS SAP, vysoce moderní skladovací a logistické centrum (6 800 m2) a úspěšné sloučení všech internetových obchodů pod jednu značku a jeden nákupní košík na www.mall.cz.

Vedle technologického pilíře chce Mall.cz dále rozvíjet vztah se zákazníky. Zde se zaměří na maximální kvalitu služeb, věrnostní systémy, rozvoj komunity, ale i oslovení zákazníků, kteří na internetu dosud nenakoupili.

Absolutní novinkou v roce 2010 je pak spuštění affiliate programu na platformě TradeDoubler. „Za necelé dva týdny ostrého provozu se nám podařilo rozjet spolupráci se 200 partnery a pohybujeme se na přibližně 25 000 zobrazení denně,“ prohrásil Jindřich Trčka, affiliate manager Mall.cz.

Komentáře