Máme procesy… a co dál

IDS Scheer ČR pořádá odbornou konferenci na téma „Máme procesy… A co dál?“

Máme procesy… a co dál


Společnost IDS Scheer ČR pořádá dne 29. dubna 2008 v hotelu Eurostars Thalia na Praze 1 odbornou konferenci na téma „Máme procesy… A co dál?“

Hlavními tématy konference jsou procesy a procesní řízení, řešení v oblastech podnikové architektury (EA), servisně orientované architektury (SOA) a řízení business pravidel (Business Rules Management).

O reálných zkušenostech s procesním řešením a o zvýšení obchodní výkonnosti firmy díky produktům platformy ARIS pohovoří zástupci společností E.ON, ŠKO-ENERGO, T-Mobile International, Generali Pojišťovna, Škoda Auto.

Zkušenosti z projektů realizovaných pro naše zákazníky nám ukazují, že procesní management, jako metodu řízení a optimalizace fungování firem, je možné využít pro řadu úkolů v různých odvětvích trhu. Jsem velmi rád, že tolik našich významných zákazníků využije naši konferenci a podělí se o svoje praktické zkušenosti s dalšími odborníky z této branže“ dodává Richard Boura, ředitel divize BPM.

Konference je určena pro všechny, kteří s procesy již pracují a chtějí lépe zúročit procesní řízení v společnosti, nebo pro ty, kteří mají zájem se o procesech dozvědět více.

Více informací o programu a registraci naleznete na www.ids-scheer.cz.

Komentáře