Divizi Abakus ve společnosti Servodata povede Marcela Kucbelová

Do divize Abakus společnosti Servodata nastoupila Marcela Kucbelová, manažerka s bohatými zkušenostmi z trhu informačních technologií a prostředí podnikových řešení Microsoft.

Divizi Abakus ve společnosti Servodata povede Marcela Kucbelová


Marcela KucbelováOd nového fiskálního roku Servodat, tedy od 1. října 2012, převezme vedení celé divize. Marcela Kucbelová přichází do Servodat z pozice obchodní ředitelky společnosti RLC Praha, kde do její odpovědnosti spadalo vedení obchodního oddělení, akvizice nových zákazníků, tvorba a plnění marketingového a obchodního plánu i jednání se zákazníky, partnery a dodavateli firmy. Dříve také pracovala 6 let jako obchodní a marketingová ředitelka společnosti Digi Trade.

V divizi Abakus společnosti Servodata bude Marcela Kucbelová odpovědná za řízení týmu account managerů a vedení nejvýznamnějších obchodních případů v oblasti licenčních programů softwaru Microsoft.

Absolventka Fakulty elektrotechniky ČVUT v Praze se dále vzdělává v oblasti projektového řízení a v manažerských dovednostech. Mluví anglicky, německy a rusky.
Úvodní foto: © vichie81 - Fotolia.com
Komentáře