Marketingové oddělení společnosti Anect povede Luboš Prajer

Luboš Prajer pracuje ve společnosti Anect od roku 2009. V pozici produktového manažera doposud, kromě jiného, řídil tvorbu produktů v oblastech Managed services, datových center, bezpečnosti a ICT Management & Consulting.

Marketingové oddělení společnosti Anect povede Luboš Prajer


Luboš PrajerLuboš Prajer pracuje ve společnosti Anect od roku 2009. V pozici produktového manažera doposud řídil například tvorbu produktů v oblastech Managed services, datových center, bezpečnosti a ICT Management & Consulting. V nové pozici vedoucího marketingového oddělení je hlavním úkolem Luboše Prajera vedení týmu zastřešujícího marketing, public relations a řízení vztahů s obchodními partnery společnosti Anect a příprava komunikace nového produktového portfolia.

V letech 1997 až 2009 působil Luboš Prajer ve společnostech SPT Telecom, Český Telecom a Telefónica O2. Před příchodem do Anectu se na pozici Senior product manager ve společnosti Telefónica O2 zabýval řízením tvorby produktů, monitoringem jejich životního cyklu a vyhodnocováním trendů na trhu bezpečnostních produktů a služeb. Luboš Prajer je ženatý, má dvě dcery a ve svém volném čase se nejraději věnuje vytrvalostnímu běhu, volejbalu a rodině.


Úvodní foto: Fotolia © ktsdesign
Komentáře