Marketingovým ředitelem společnosti Sophos byl jmenován Matt Fairbanks

Společnost Sophos oznámila, že se Matt Fairbanks se stane novým ředitelem marketingu zodpovědným za celosvětové marketingové aktivity společnosti.

Marketingovým ředitelem společnosti Sophos byl jmenován Matt Fairbanks


Matt FairbanksMatt Fairbanks bude pracovat v bostonské centrále Sophosu a bude zodpovědný přímo výkonnému řediteli Krisovi Hagermanovi. Matt Fairbanks má téměř dvacetileté produktové i marketingové zkušenosti s bezpečnostní problematikou informačních technologií a představuje tak podle vize společnosti Sophos ideální osobu pro vytvoření globální marketingové strategie.

Před příchodem do Sophosu působil Matt Fairbanks na pozici hlavního viceprezidenta společnosti McAfee zodpovědného za marketing včetně aktivit souvisejících s uváděním na trh pro oblast firemních bezpečnostních řešení.

V dřívějších letech působil Matt Fairbanks na pozici viceprezidenta společnosti Citrix, ve které měl na starosti marketing virtualizačního prostředí Xen a produktů pro doručování aplikací.

Nový ředitel marketingu společnosti Sophos zastával také marketingové a produktové role ve společnostech Symantec, Veritas a Seagate, kde zodpovídal za definování a realizaci marketingových aktivit v oblasti bezpečnostních produktů s celkovou hodnotou přesahující tři miliardy amerických dolarů.


Úvodní foto: © vichie81 - Fotolia.com
Komentáře